Góly: Michal Kolárik 2, Dalibor Hanzlík 2, Martin Klačman

Striedali: 55. min Moravčík ( Závodný ), 66.min Kolárik ( Paulovič ) 83.min Fačkovec ( Búcora )

Info:

Obsah sa pripravuje...

H.Lefantovce - Šurianky

Info:

Do Horných Lefantoviec sme prišli iba s 11 hráčmi, čo sa prejavilo aj na kvalite našej hry. Od začiatku zápasu bol súper o niečo lepší, aj keď sme si aj my vytvorili zopár sľubných šancí. Domáci do polčasu dokázali potrestať viaceré chyby v rozohrávke a stav bol 4-0. V druhom dejstve sa obraz hry priveľmi nezmenil. Opäť prišlo zopár naších pološancí, ale zostali nevyužité. Naopak domáci pridali ešte 3 presne zásahy. Zaslúžene po našom slabom vykone dokázali jednoznačne zvíťaziť.

Dohrávka 15.kola Šurianky - D.Lefantovce

Gól: Peter Záhorský

66. minúta ČK B. Mako, 72. minúta ČK M. Závodny.

Striedali: 75. min P. Záhorský ( Beňo ).  Na lavičke zostal Chovanec.

Info:

V dohrávanom stretnutí sme nastúpili proti hráčom z Dolných Lefantoviec. Začiatok zápasu im vyšiel lepšie ako nám, keď sa dostali do troch gólových príležitostí. Ale nevyužili ich keď najprv po priamom kope a teči od Vaša Fačkovca lopta skončila na brvne, ďalšiu príležitosť zmaril Erik Klučár keď vykopával loptu spred čiary. V poslednej šanci som si ja poradil so súperom. Potom sme sa aj my osmelili a pomocou priamych a rohových kopov sme si vytvorili optický tlak. Do kabín sa však odchádzalo za bezgolového stavu.
Druhý polčas začali opäť lepšie hostia, keď sa po strele spoza 16stky ujali vedenia. Ich vedenie netrvalo dlho a Peter Záhorský vyrovnal krásnou strelou do "šibenice". Zápas sa však zlomil v 66. minúte po skrate od Braňa Maka, ktorý kopol súpera bez lopty a zaslúžene videl červenú karty. O pár minút šiel do šatne aj Matúš Závodný, ktorý putoval pod sprchy po dvoch žltých kartách. Hostia dokázali využiť presilovku a rozhodli o víťazstve po ďalšej strele spoza 16stky. Zvyšok zápasu sa už len dohrával pretože už sme nemali silu bojovať proti presile súpera.

Šurianky - Dražovce

Góly: Michal Kolárik 4, Stanislav Bahelka 2, Matúš Závodný 2, Ivan Mikula, Branislav Mako

Striedali: 46.min Klačman ( Záhorský ), 46.min Búcora ( Chovanec )

Chýbali: Paulovič, Hanzlík, Beňo

Info o zápase:

V domácom zápase proti Dražovciam nám povinnosť velila vyhrať, navyše keď súper nastúpil s 10 hráčmi. V zápase sme sa rýchlo ujali vedenia, ale ihneď z protiútoku sme dostali vyrovnávajúci gól. Zvyšok polčasu sme dominovali, vytvorili sme si viacero vyložených šancí a polčas sme vyhrali 4-1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, mali sme veľké množstvo šancí a dokázali sme premeniť na gól "iba" 6 príležitostí. Vo viacerých príležitostiach chalani nedokázali lepšie zakončiť a zveľadiť skóre, ale vládne spokojnosť so zaokrúhleným počtom gólov. Takže sme sa naladili víťazne na stredajšiu domácu dohrávku proti D. Lefantovciam.

Žihárec - Šurianky

Gól: Michal Kolárik

Striedali: 30.min Beňo ( Kolárik ), 67.min Paulovič ( Chovanec ), 83.min Klačman ( Cok )

Chýbali: Bahelka, Hanzík, Búcora

Hodnotenie zápasu trénerom Václavom Fačkovcom:

Začali sme zápas bez dvoch opôr / Bahelka,Hanzlik/, ale už omilosteným Makom. Žihárec na nás vybehol veľkým tlakom a dosť dlho nám trvalo, kým sme sa rozpozerali. Ukázalo sa, k akému súperovi sme prišli. Asi v 30-tej minúte sa zranil Peter Beňo /koleno/ ,ktorého podľa mňa dobre nahradil Mišo Kolárik,ktorý strelil aj jediný gól nášho mužstva. Pár minút pred tým zahodil aj nájazd na brankára. Keď sme pri brankároch, tak je mi dnes ľúto nášho Tomina, ktorý síce dostal 9 gólov ale ani za jeden nemohol. Góly, ktoré nám dnes súper dal sa nevidia ani v lige majstrov. Sklamal ma flegmatický prístup niektorých hráčov /povieme si to na tréningu/ a nepotešilo ma zranenie už spomínaného Petra Beňa a následne aj Martina Klačmana a Igora Pauloviča. Napriek výsledku Vám poviem aj najlepších z nášho mužstva / Mako, Moravčík a striedajúci Kolarik, ale svoje si odohral aj nestárnuci Mikula. Myslím si, že sme potrebovali aj takýto výsledok, aby sme sa mali kam posunúť. Na dnešok zabudneme a v stredu pôjdeme ďalej.